Kostýmy na poslednú chvíľu

Posted on Posted in Nezaradené

Halloween párty na poslednú chvíľu? A kostým nikde? Nevadí! Inšpiruj sa naším zoznamom ‘Ľahkých halloween kostýmov na poslednú chvíľu’!

Emotikony

Tento rok sú kostýmy emotikon veľmi obľúbené. Stačí si vybrať smajlíka alebo inú vašu obľúbenú postavičku a prezliecť sa za ňu. Vašim kamarátom nebude dlho trvať, kým uhádnu za čo idete.

Dressing up as emojis is sure to be a big costume trend this Halloween, and the simplest way to do it is to use clothing you already own. A black shirt and black shorts make up the clothing portion of this dancing girl emoji pair, while black card stock attached to headbands serves as bunny ears. See more easy emoji costumes »

Tancujúce dievčatá – stačia čierne shortky, tričko, ponožky a malé čierne rožky a kostým je na svete.

„Ženská sila“ Rosie Nitovačky (Rosie the Riveter)

Kto by nepoznal známy propagandový obrázok ženy z továrne pod ktorou je nápis: „We can do it!“ ( My to dokážeme), vyzývajúci ostatné ženy pracovať v továrňach počas druhej svetovej vojny. Modré džínsy, košeľa, jemne zastrčená za opaskom a s vyhrnutými rukávmi, a červená, bodkovaná šatka, uviazaná okolo hlavy.

Nothing says "girl power" quite like Rosie the Riveter. The best part of this DIY tutorial: it adds up to under 30 bucks. See more on SheKnows »

Netopier

Krátke, či dlhšie čierne šaty, kúsok elastickej látky pripevnenej lepidlom na chrbte a čelenka s malými čiernymi ušami a je z vás krásny netopier.

If you're feeling a monochromatic look this year, try this super simple costume. All you need is some fabric, a bit of elastic, a headband and some glue to go batty on Halloween. See more on SheKnows »

Aplikácie

Netreba vymýšľať komplikované kostýmy, keď sa viete obliecť aj ako vaše obľúbené aplikácie. Pinterest, Facebook, Instagram. Stačí, že sa oblečiete ako chcete a upravíte svoj outfit podľa vybranej témy.

Pinterest nástenka – čierne oblečenie, korková nástenka na ktorú pripnete vaše obľúbené obrázky –  psy, mačky, cestovanie,oblečenie, kvety… Ukážte svojmu okoliu čo máte radi.

We all love our Pinterest boards, so why not become one for the day? Naturally, you can decorate it as you see fit. We suggest going with a theme, whether it's beauty, food, decor or adorable animals. See more on SheKnows »

Keď ti dá život citrón…

Nie len aplikácie, ale aj porekadlá sa daju skvele využiť a pretvoriť do reálnej situácie, či osoby. Vezmite biele tričko, fixu na textil, či vodovky a dopíšte na neho slovíčko „Life“. Potom kostým doplňte sieťkou s citrónmi a voilá, je z vás život rozdávajúci citróny.

 

Sia

Toto leto bola veľmi populárna pesnička Cheap thrills, kde Sia mala svoju dvojfarebnú parochňu a veľkú čiernu mašľu na hlave. Tak prečo to nevyužiť ako kostým?  Jedinú vec, ktorú musíte zohnať je jej typická čierno – biela / čierno – blonďavá parochňa. Potom už len stačí pridať čierne šaty a biele sako a ste ako jej presná kópia.

Here's a cheap thrill: The only thing you need to buy for this Sia costume is her signature two-toned wig. You can get it on Amazon for less than $10, then wear whatever black and white ensemble you have at home. Bonus points if you get a friend to dress up as Maddie Ziegler.  See more on Bunny Baubles »

Medúza

Jednoducho si dajte pár hadov na vlasy a všetci budu vedieť kto ste. A ak sa im nebude páčiť, čo máte na sebe, jednoducho odpovedzte, že ste moderná medúza 😉

The cool thing about dressing up as Medusa is that you don't even need the toga or makeup — just put a few snakes in your hair and everyone will know exactly who you are. And if anyone questions your less-than-Ancient-Greek wardrobe, simply tell them you're going as Modern Medusa. See more on Slapdash Mom »

Niečo pre pánov

Nevynechali sme ani last minute kostýmy pre pánov.

Darček pre ženy od Boha

Oblečte si svoje typické oblečenie a zaveste si na krk darčekovú visačku s nápisom:

To: Women

From: God

Tip: Môžete sa s vašim outfitom trošku pohrať a miesto vašeho typického oblečenia, si môžete vziať košeľu s kravatou, či oblek.

Iron Man

Stačí si zobrať starú a nefunkčnú žehličku a je z vás Iron man

404 Not Found

Komu sa chce vymýšľať zbytočné kostými… S typickým nápisom, ktorý každý z nás veľmi dobré pozná z internetových vyhľadávačov, určite dosiahnete vysoký úspech.

Take a Sharpie to a plain white tee and you get a 404 Error.

Strapec hrozna

Máte radi balóniky? Tak toto je perfektná príležitosť ich využiť. Nájdite si zelené, červené alebo fialové balóniky a nafúkané ich na seba pripevnite. Nezabudnite aj na jeden, či dva zelené listy okolo krku.

This classic DIY costume never goes out of style. Plus, you can get really ironic and drink wine exclusively all night! See more on eHow »

Banksy

Banksyho diela sú známe po celom svete. Ich jednoduchosť, vtipnosť a istá dávka irónie a cinizmu, z nich tvoria perfektné nápady na kostýmy. Vezmite si čierny sveter, biele nohavice, čiernu šatku cez ústa, čiernu šiltovku, ktorú si nasadíte šiltom dozadu a kyticu umelých kvetov, a je z vás chodiaci grafit za niekoľko miliónov dolárov.

A black top, white bottoms, backward cap, bandana, and a bouquet make you a Banksy piece.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *