Simetrické šaty, odhalené ramená, Symetrické šaty s odhalenými ramenami

6 jesenných štýlov vhodných do ulíc

Posted on Posted in Móda
Nedávno bol vo Veľkom jablku New Yorský týždeň módy. My sme sa ňou inšpirovali a zostavili sme 6 trendy typov vhodných do jesenných ulíc.

Kúsky hodvábu

Napriek horúcemu a vlhkému počasiu sa počas týždňa, kúsky hodvábu bolo vidieť po všetkých uliciach. Od hodvábnych blúzok, cez čipkované tiekla až po jemne priliehavé šaty, tento trend je veľmi ľahké nosiť so všetkými druhmi doplnkov. Ak chcete pridať trochu rebelstva, skombinujte ho s koženými prvkami, napríklad s krátkou bundou alebo nohavicami; podčiarknite romantickosť hodvábu s retro kučerami a jemným make – upom. Možností je nekonečne veľa.

hodvábny svetrík, biely hodvábny svetrík hodvábny pulóver, čierny hodvábny pulovérhodvábna blúzka, šedá hovábna blúzka

Mom Jeans – Maminine džínsy

Zatiaľ čo skinny džínsy sú nevyhnutnou súčasťou šatníka, posledný rok môžeme vidieť viacej relaxované džínsy s vysokým pásom. V spojení s krátkym topom, alebo topom na jedno rameno vytvárajú príjemný outfit, vhodný na víkendové posedenia.
Ak nájdete taký pár, ktorý vám sadne, tieto džínsy vedia neskutočne polichotiť postave. Navyše, moms jeans sa dajú veľmi dobre kombinovať,  s jesennými čižmami alebo letnými sandálmi (ešte kým je počasie ako – tak príjemne teplé).

Odhalené ramená

Odhalené ramená boli hitom počas letnej sezónny, avšak aj s príchodom jesene môžeme vidieť, že tento trend stále zotrval. Avšak ani tento trend a nevyhol malým úpravám. Zatiaľ čo cez leto to bolo, čím viac odhalené, tým lepšie, počas jesene sa odhalenie ramien preorientovalo na odhalenie iba jedného ramena, alebo oboch, avšak v omnoho menšej miere, čo umožňuje vytvárať príťažlivé outfity, bez rizika, že budú až príliš provokačné.

Čierny pulóver s odhalenými ramenami
Levanduľový pulóver s odhalenými ramenami
Maskáčový top s odhalenými ramenami
Symetrické šaty s odhalenými ramenami

 

Ploché „nazúvačky“

Ploché „nazúvačky“ sú topánky tejto sezónny. Kombinácia plochej podrážky a spojenia sandál a drevených topánok z uzavretou špičkou, vytvára ideálnu obuv na jeseň, kým sa neochladí natoľko, že bude čas na čizmy.

papuče, nazúvacie topánky, topánky bez opätku, čierne špicaté papuče, nazúvacie topánky, topánky bez opätku, bordové papuče, nazúvacie topánky, topánky bez opätku, malinové s otvorenou špičkou,

Guľaté kabelky

Ak chcete ozvláštniť svoj outfit, definitívne siahnite po guľatej kabelke. Jej neobyčajný tvar dodá vášmu outfitu eleganciu, trochu zvláštnosti a pri správnej voľbe, dokáže krásne podškrtnúť celý model. Na trhu prichádzajú v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach, takže neváhajte a vyberte si tú pravú 😉

 

 

Chokers

Chokery nie sú ničím novým. Zazívajú návrat z 90tich rokov, kedy sa dali kúpiť v každom desa´t korunovom automate. Ale to že nie sú nové, neznamená, že nemôžu byť štýlové. Čierne, zlaté, zamatové, gumenné, umelohmotné, poskladané z viacerých častí. – chokery sú veľkým trendom. Môžete ho kombinovať prakticky s čímkoľvek. Hodvábnou blúzkou, či tričkom odhalujúcim rameno. Takéto kombinácie vám spoja rovno dva, alebo tri trendy tejto jesene!

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *