baby gift

Ako vybrať darček pre dieťa?

Posted on Posted in Ako darovať, Darčeky, Deti

Nájdenie toho najlepšieho darčeka pre dieťa vôbec nie je také jednoduché ako by sa mohlo zdať. Obzvlášť, keď ste bezmocný a nemáš ani len predstavu, čo dieťa a jeho rodičia potrebujú. Nebudte zhrozený, s malou pomocou môže byť váš výber prechádzkou ružovou záhradou.

detstký košík, prvý darček, Viete, že nemôžeš jednoducho zobrať prvú vec, ktorá vám padne do oka, pokiaľ teda chcete darovať niečo zmysluplné. Prinášame vám zopár krátkych tipov, ako postupovať pri hľadaní.

  1. Ak ideš niekomu darovať darček, musíš vedieť pre koho to je
    To znamená, že prinajmenšom by ste mali poznať aspoň pohlavie dieťaťa a taktiež jeho vek, či už v rokoch, alebo mesiacoch. Poznanie pohlavia vám napovie, v akej farbe by mal darček byť. Poznanie veku dieťaťa vám naopak pomôže, aby ste zbytočne nekupoval veci, z ktorých dieťa už vyrástlo.
  2. Zisti o čo sa zaujímajú rodičia
    Tým chceme povedať, že jedným z vhodných darčekov je aj taký, ktorý je veľmi významný pre rodičov. Povedzme napríklad, že rodičia majú veľkú obľubu v Star Wars. V takom prípade je na mieste kúpiť darček s motívom Star Wars. Veď priznajme si, pre každého rodiča je potešením, keď jeho dieťa ide v jeho šľapajách.detské oblečenie, body, vtipné detské oblečenie
  3. Plánujete kúpiť detské oblečenie? Zamerajte sa na správnu veľkosť a zváž, v akej sezónne ich bude používať. Ak kúpite nejaký vzdušný a tenký kúsok počas zimy, musí byť trošku väčší, aby sa do neho dieťatko zmestilo, keď sa začne otepľovať. S týmto na mysli, môžete kúpiť pár väčších kúskov, ktoré budú počas zimy v zľave 😉   
  4. Nikdy nezamieňajte bezpečnosť za hodnotu.  Ak idete nakupovať iba s obmedzeným rozpočtom, stále musíte zvážiť bezpečnostné upozornenia, predtým ako nakúpite v zľavovom kútiku. Hojdačka môže byť za dobrú cenu, no spĺňa bezpečnostné podmienky? A nemôže dieťa prehltnúť nejakú malú časť z tej hračky, čo ste kúpil? V obchodoch je mnoho vhodných darčekov, ktoré sú bezpečné a za dobrú cenu, len to chce trpezlivosť ich nájsť.
  5. Skúste vybrať niečo ekologické. Väčšina organických darčekov pre deti je bez toxických chemikálií. Navyše sú trvanlivé, nie len preto, že sú ručne robené, ale aj vďaka výberu materiálu, čo je najčastejšie vlna alebo bavlna.

Stále Ti nič nenapadá? Tu je mix praktických a nápadov na darček :

Darčekové poukážky – Úprimne, je to jeden z najpraktickejších darčekov, aké môžete vybrať. Zľavové, alebo darčekové poukážky v určitej peňažnej hodnote vždy potešia, pretože sa za ne môbaby kit, núdzová baby taška, núdzová taškažu nakúpiť plienky, púdre, detské výživy, fľašky a ďalšie. Použijú sa na nákup, toho, čo je práve v tom okamihu najviac potrebné.

Osobná Baby taška – Mnoho maminiek už určite má pripravené ich vlastné detské tašky už pred narodením dieťatka, no je to stále dobrý nápad dať osobnú detskú tašku naplnenú s rôznymi zásobami, ktoré môžu použiť, v prípade núdze, keď sa im minú zásoby. Môžete do nej dať pár plienok, jednu alebo dve fľaštičky na mlieko, cumlíky, nejakú hračku, náhradné tričko, púder, šampón a nejaké základné lieky. Táto „núdzová“ taška sa môže umiestniť do auta a môže byť záchrancom, keď maminka zabudne svoju tašku doma.

Knihy – Kniha je nadčasový darček či už pre deti, ale aj dospelých. Rozvíja detskú predstavivosť a znalosť, a je to aj krásny spôsob ako upevniť putá celej rodiny. Klasické obrázkové knižky, ale aj rady pre rodičov, či recepty na varenie. A viete, čo je na tom najlepšie? Tieto knižky môžu používať aj vaše deti, keď budú dospelé a budú mať vlastných malých šibalov, alebo princezničky. 🙂

 

článok bol inšpirovaný : https://howtochoose.tips/lifestyle/gift-for-baby/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *