hostia, bazén párty,

Bazénová párty

Posted on Posted in Dekorácie, DIY - Urob si sám, Jedlo, Oslava

Letné prázdniny začali a nám sa naskytujú mnohé možnosti na letné posedenia a párty. Či už prekvapenie v podobe usporiadania oslavy pre oslávenca, alebo v podobe jednoduchého posedenia pre priateľov, zapojte svojho kreatívneho ducha a realizujte sa!

S letom sú spojené hlavne vysoké teploty a veľké spaľujúce slnko. A ako sa najlepšie osviežiť, keď je jeden s takýchto dní? Rozhodne pri bazéne! Spojenie sviežeho ovocia, studených drinkov, bazéna a kamarátov.

1. List pozvaných

Každé plánovanie párty, či už je to stretnutie iba najbližších rodinných príslušníkov, priateľov alebo naopak, veľká oslava, začína rovnakým spôsobom – spísaním zoznamu návštevníkov. Nebojte sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny – pozvaním rôznych skupín vašich kamarátov je výborný spôsob, ako ich zoznámiť a tak dať základ k vytvoreniu veľkej skupiny ľudí, ktorí sa navzájom poznajú. Navyše, novozískané kontakty a priateľstvá môžu znamenať viac budúcich akcií.hostia, bazén párty,

2. Nezabúdaj na dekorácie

Špeciálne dekorácie dodajú osobitý podpis na vašu bazénovú párty. Pri tom nemusí ísť o nič veľké, ani veľmi bláznivé. Cieľom je, aby sa hostia cítili, že unikli z reality niekam, kde je zábava, aj keď iba na jedno poobedie, či večer. Stačí ak napríklad, hodíte do bazénu pár gumových hračiek, ktoré budú plávať na hladine, alebo ak je bazén väčší, tak tématickú nafukovačku. Navyše, ak pri bazéne necháte pár vodných pištoliek, o zábavu bude určite postarané.

bazén párty, nápady,

S dekoráciami sa môžete pohrať aj na stole s občerstvením. Melón môžete nakrájať pomocou vykrajovačiek v tvare hviezdičiek alebo srdiečok, hrozno môžete ponapichovať na špáratká, citrusy zas na mesiačiky. A nakoniec všetko môžete dozdobiť čerstvými kvetmi, či už zviazaných v malých kytičkách, alebo v podobe plávajúcich kvetov v miskách s vodou.

Na čo nesmiete zabudnúť, je vytvoriť dostatočne veľké tienisté miesto, kam hostia môžu uniknúť pred prudkým slnkom. Ak máte vašu párty na záhrade zo stromami, môžete medzi jednotlivé kmene umiestniť hojdacie siete, alebo sedacie vaky. Tým vytvoríte príjemné posedenie v tieni stromov, kam si každý rád pôjde oddýchnuť.

Hojdacia sieť + bazén, párty pri bazéne, oddych pri bazéne, oddych,

Hojdacie siete a Sedacie vaky

3. Podávajte tie správne maškrty

Na párty pri bazéne, by nemalo chýbať jedlo. Avšak miesto ťažkého jedla, ktoré by mohlo hostí nafukovať,  sa zamerajte na niečo ľahké a zdravé. Ideálne sú rôzne oriešky, alebo orechové zmesi, kde sú aj hrozienka a iné sušené ovocie, ďalej studené ovocie ako je hrozno, broskyne, nektarinky nakrájané na mesiačiky, alebo malé kúsky. Samozrejme ako najviac osviežujúca maškrta, by na stole nemal chýbať melón. Všetko rozdelte do misiek, a pripravte tanieriky s vydličkami, nech si hostia sami môžu povyberať, čo im najviac chutí.

jedlo, dekorácia, bazén párty,

4. Osviežujúce drinky všetkých chutí

Keď už je jedlo pripravené, budete chcieť podávať drinky, takže vaši hostia budú vždy mať niečo na pomalé popíjanie, hlavne, keď je vonku teplo. Ideálne sú vodové nápoje pripravené s rôzneho ovocia a vody,  v džbánoch s ľadom a dozdobené lístkami mäty. Na internete sú rôzne recepty od výmyslu sveta, takže najťažší bude iba výber. 🙂
Tip: Vždy podávajte nápoje v plastových pohároch, predíde sa tým možnému rozbitiu blízko bazéna.

bazén párty, driky, osvieźenie,

bazén párty, osviezenie,

5. Hudba je dôležitá

Zostavenie playlistu so správnou hudbou môžete posunúť vašu párty o ďalší level. Jemná, relaxačná, nie príliš vtieravá alebo obohratá hudba, ktorá bude hrať v pozadí, zaručene dotvorí správnu atmosféru. Dajte si čas na vyhľadanie rôznych melódii, ktoré potom pustíte prostredníctvom reproduktorov (ideálne bezdrôtových).

6. Zabav sa!

Ako hostiteľ/ka určite budete mať veľa práce, avšak nesmiete zabúdať na to hlavné – užiť si párty! Takže vezmite si drink a zapojte a do rozhovorov s priateľmi.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *