462653748

Darčeky pre neho

Posted on Posted in Nezaradené

Najfrustrucujúca vec je keď vám váš priateľ odmieta povedať, čo by chcel na Vianoce. Avšak, obaja viete, že mu nakoniec niečo predsa len darujete, či samu to páči alebo nie! 

Kým niektorí muži to postupne vzdajú a povedia vám ich želania, ostatní budú stále tvrdohlavo mlčať a nechajú vás bez akejkoľvek pomôcky. Ale predtým ako začnete stresovať o tom, čo mu kúpite, zhlboka sa nadýchnite a pozrite si náš zoznam darčekov, ktoré by ste mu mohli darovať. Či už je to sofitikovaný businessman, alebo cool geek, máme pre nich niečo, čo by sa im mohlo páčiť.

Šperky

Muži tiež nosia šperky, i keď v menšej miere. Kožené náramky, strieborné alebo kovové náhrdelníky, manžetové gombíky, či hodinky. Navyše, chlapci sa stanú mužmi v deň, keď sa rozhodnú nosiť kvalitné hodinky. Tak prečo mu jedny nezadovážiť?

_vyr_7512_1566 _vyr_75041_pr0093 _vyr_75031_pr0082 _vyr_7510ruzenec_na_krk_4

Pánske hodinky sú skvelým darčekom.
Pánske hodinky sú skvelým darčekom.

Kozmetika

Nie len ženy potrebujú kozmetiku. Pena na holenie, sprchové gely, žiletky, či príjemná voda po holení. Máte možnosť mu vybrať takú vôňu, ktorú budete zbožňovať.

Hry

Vo všeobecnosti muži milujú videohry viac ako ženy. Pri kvalitnej strielačke alebo futbalovej hre dokážu presedieť hodiny. Vymedzte si čas, a sledujte, aké typy hier váš miláčik rád hrá, či by si rád zakúpil. Skúste nenápadne vyzistiť, aké hry majú v blízkej dobe prísť na trh, a zajednajte mu jednu.

Oblečenie

Mnohý túto kategóriu podceňujú, no niet nad príjemné, bavlnené tričko či veselé ponožky.

Košele a tričká

Košele a tričká sú základnými kúskami oblečenia, bez ktorých sa nezaobíde. Vyberte mu veselú košeľu s vianočnou tématikou, alebo jednoduché tričko na dennodenné nosenie. Určite neodmietne.

p__nska_ko__e__a_4e044b2537577-ed7b p__nska_ko__e__a_4e044e8846b5e-0eab _vyr_2529panska-kosela-patrol-denim-zlacnena-kosela-outlet

_vyr_3273panske-tricko-pierre-cardin-panske-oblecenie _vyr_3275panske-bavlnene-tricko-na-dlhy-rukav-panske-modre-pasikave-tricko-panske-oblecenie p__nske_tri__ko_4e04437981159-6247

Ponožky

Ak je váš priateľ jeden z tých vážnych tipov, skúste mu darovať veselé ponožky, ktoré si môže obliecť, keď bude mať formálne oblečenie. Tým dá najavo okoliu, že napriek serióznosti, vie oceniť vtip a farebnosť.

Tepláky

Či už na doma, na tréning alebo von s kamarátmi, tepláky sú výborný a pohodlný kúsok oblečenia.

Pohodlné a trendové.
Pohodlné a trendové.

Pyžamo

Klasické, bavlnené pyžamo, ktoré si postupne nájde cestu do vašeho šatníka.

Rukavice a čiapky

Keď udrú tuhé mrazy, aj ten najväčší tvrdohlavec si vezme teplú čiapku a kožené rukavice. Nájdite pre neho pekný set, určite nebude proti.

Záujmy

Každý z nás má nejaké záujmy, záľuby či koníčky. Pospomínajte si na jeho obľúbené veci, a urobte z toho základ pre hľadanie darčeka. Má rád hudbu? Prenosné repráky, slúchatká či slúchadlá alebo vintage platne s hudbou z 50, 60,70 či 80tich rokov.
Športuje? Nová športová taška, chrániče, športové oblečenie či ochranné rukavice. (viacej tipov tu).

Špotová taška, do ktorej sa zmestí všetko, čo potrebuje.
Špotová taška, do ktorej sa zmestí všetko, čo potrebuje.

Má rád filmy? Vezmite jeho najobľúbenejšie a pohľadajte darčeky s tou tématikou. A ak nebudete vedieť nájsť, vždy sa dajú dať vyrobiť, či už v špeciálnej firme alebo ručne.
Rád oddychuje v záhrade? Prečo mu nedarovať hojdaciu sieť (ak je tam samozrejme pre ňu miesto).


Je to muž na všetko? Malá krabička na prežitie, alebo multifunkčný nožík bude pre neho ideálny. Keď preferuje prácu doma, nejaký domáci nástroj ho poteší. Darujete mu silu spravovať veci a poskladať akúkoľvek vec, kúpenú v Ikei.

 

Zdravie

Aj keď ho považujete za nezraniteľného superhrdinu, musíte myslieť aj na to, že každý hrdina má nepriateľa. A to je v jeho prípade choroba. Nedopuste, aby ho dostala, a darujte mu účinnú ochranu imunitného systému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *