Podaruj.sk
_b

Darčeky pre ňu

Posted on Posted in Darčeky

Vianoce sú za rohom a vy stále ešte neviete, čo jej kúpiť? Tak článkom „Darčeky pre ňu“ určite zistíte, čo jej venovať.

Album plný spomienok

Nájdite najnovšie fotky vás a vašej priateľky z Instagramu alebo Facebooku a vytlačte ich. Potom kúpte vhodný album a založte do neho vytlačené fotky. Alebo rovno využite služby photoshopu a nechajte tam vaše fotky vytlačiť na fotografický papier a rovno založiť do vybraného albumu. Hlavne to príliš nekomplikujte. Dajte si záležať pri výbere fotiek, dbajte na ich kvalitu a ostrosť.

il_340x270-800904191_diq3

Jej koníčky

Každý z nás má určité koníčky a obľúbené veci. Pospomínajte si na veci ktoré niekedy spomínala, že rada robí, alebo by chcela vyskúšať. Rada fotí? Fotoalbum na jej vlastné najobľúbenejšie fotky by mohol byť pekným darčekom. Zbožňuje cestovanie? Pohodlné tepláky na dlhé cesty určite neodmietne. Zbiera odznaky? Nájdite neobvyklú sadu, ktorú určite nemá. Kreslí? Ceruzky, vodovky, tempery, plátno, figurína s ohýbateľnými kĺbmi… Miluje prácu v záhrade? Pekne vzorované rukavice na prácu s hlinou, či nové náradie nebude určite na škodu.  Podporte jej vášeň, a kúpte jej malú drobnosť o ktorej viete, že sa jej určite bude hodiť.

 

Šperky a bižutéria

Pozorne vybratý šperk jej vás vždy pripomenie, keď ho bude nosiť. Nie ste si istý, aký štýl má najradšej? Opäť si pomôžte sociálnymi médiami, hlavne Pinterestom. Na jej nástenke pinov určite nájdete hneď niekoľko nápadov. Umiestnila ich tam pre určitý dôvod.
Ak naozaj nebudete vedieť čo jej kúpiť, náhrdelníkom s jej iniciálkami určite nič nepokazíte.

_vyr_30323090865 _vyr_29034441366_vyr_7232043212
Tip: Výber šperku nemusí byť vôbec ťažký. Inšpirujte sa našimi ďalšími článkami o šperkoch: Šperky pre jarný a zimný typ a Šperky pre jarný a jesenný typ.

Tip 2: Využite trošku klišé stereotypov, a darujte jej plyšáka, ktorý bude mať na sebe náhrdelník/náramok, alebo bude držať krabičku s prstienkom. Určite s tým zabodujete.

 

Dekorácia do bytu

Ak u nej na byte trávite väčšinu času, prečo jej neukázať, že oceňujete jej zmysel pre detail? Huňatá deka, guličkové vrece, malá pletená taburetka, vankúš s farebne ladiacou potlačou ju zaručene potešia. A navyše vždy, keď sa zabalí do deky, alebo si ľahne na vankúšik, si spomenie na človeka, ktorý jej to venoval – na vás.

_vyr_2295sedaci-vak-mandarin _vyrp12_2296sedaci-vak-lazy-predok-900x790 _vyr_2276hruska-z

Spoločné akcie

Obľúbené darčeky každej akcie, nie len Vianoc, sú darčeky, ktoré umožňujú stráviť čas spolu. Je zbláznená do skupiny Pentatonix, či Imagine Dragons? Darujte jej dva lístky na najbližší koncert a prekvapte ju nimi. Žiadny nie je v dohľade? Vytvorte jej vlastné Cd s jej obľúbenými pesničkami. Že neviete aké to sú? Pozrite sa na jej Youtube alebo Spotify profil a prejdite si jej zoznamami obľúbených pesničiek, či samostatne vytvorených playlistov.
Ak na to nemáte čas, vždy jej môžete ukázať, že jej láska k hudbe vám nie je ľahostajná, a darovať jej nový pár slúchatiek.

Šport

Snaží sa vás nahovoriť na kurz jógy, tanca, či iný šport? Ukážte jej že si to vážite, a že ju v tom podporujete. Darujte jej športové nohavice, či tričko, a zároveň môžete niečo podarovať aj sám sebe, aby videla, že to myslíte vážne, a źe sa k nej chcete pridať. Uvidíte, ako u nej zabodujete.

d__mske_tepl__ky_50f432ab88eea-95f9_vyr_2448top-biely-500x500

Urob sám

Nie každý darček musí byť kupovaný. Skúste niečo vyrobiť. Napečte jej malé medovníčky alebo cookies, spravte jej tričko s nápisom „Milujem svojho priateľa“ (tu sa môžete obzvlášť vyhrať). Aj keď to nebude vyzerať ako z obchodu, o to, to bude mať pre ňu väčšiu hodnotu, pretože ste to vyrobili sám.

 

Naplánovať výlet

Porozmýšľajte o malom úniku z reality. Malá dovolenka v inej krajine, kde je teplejšie počasie, návšteva novej reštaurácie, či prechádzka po nepreskúmanej časti lesa alebo historických častiach mesta. Nemusí to byť nič veľkolepé, aby ste jej deň spravili špeciálnym.

Prekvapte ju!

Ak ste vo vzťahu na diaľku, perfektný darček je vo vašich rukách. Zavolajte jej, že nebudete môcť prísť, kvôli povinnostiam, alebo rodinne, a potom BUM, ukážete sa na prahu jej dverí s kyticou kvetov, a stanete sa najlepším darčekom zo všetkých.
Pri takomto vzťahu ju môžete prekvapiť aj dopisom, ktorým jej pripomeniete ako ju veľmi ľúbite 😉

 

Relaxačná terapia

Kozmetické produkty sú vždy veľmi vďačným darčekom, pretože narozdiel od šperkov, sa ľahšie trafíte do preferovaných oblastí u príjemcu. Navyše, takéto darčeky sa dajú podarovať mladému dievčaťu ale aj vašej mame, či babke. Pri výbere z tejto kategórie musíte preto zvážiť príjemcu: soľ či pena do kúpeľa skôr využijú tínedžerky, zatiaľ čo masážne prístroje a relaxačná hudba je na zozname želaní pre ženy v stredných rokoch. Samozrejme to nie je pravidlo. Ak si vaša priateľka užíva dlhé kúpele doprevádzané príjemnou hudbou, neváhajte a zadovážte jej ich.

 

Vône a krása

Voňavky, šampóny, telové krémy a krémy na ruky sú veľmi vďačnými darčekmi, no môžu vyvolať aj opačný efekt – uraziť príjemkyňu, ktorá to môže vziať ako naznačovanie niečoho negatívneho. Preto veľmi opatrne. Ak je vaša priateľka citlivá na silné vône, o to klaďte väčší dôraz na výber, čo najjemnejšej vône. Na druhej strane, ak má problémy s pokožkou, telový krém by ju mohol uraziť, aj keď bol kupovaný zo zámerom jej pomôcť. Darčeky z tejto kategórie sú preto vhodnejšie, keď sú darované žene od ženy, a sú určené pre ľudí, ktorý majú blízky vzťah.

_vyr_26_vyrp12_26imag0337 _vyr_44_vyrp12_44imag0425 _vyr_34_vyrn_34imag0305

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najlepšie tipy na darčeky mailom

Získaj každý druhý piatok tie najlepšie tipy na darčeky do tvojej mailovej schránky.
Mail