Krásne spojenie krajky a malého prívesku v tvare mačky.

Handmade bižutéria

Posted on Posted in Darčeky, Móda

Hľadáte originálny darček ? Handmade bižutéria a šperky sú na to ako stvorené. 

Handmade výrobky sú vždy veľmi cenený darček, pretože každý jeden kus je originálny a jedinečný. Podľa Federálnej obchodnej komisie v USA, výrobky pod značkou ‘Handmande’ sú výrobky, ktoré boli vyrobené iba prostredníctvom rúk alebo pod ručným vedením. To znamená, že ak počas výroby sú použité vŕtačky, sústruhy, alebo iné prístroje, musia byť vedené ľudskou rukou.

Ručne robená bižutéria a šperky sú dokonalé v tom, že kombinujú rôzne materiály. Od klasických materiálov ako je kov, železo alebo drahé kovy, cez prírodné materiály ako je drevo, kameň, drahokam či polodrahokam, až po umelo vytvorené (sklo, plast, umelá hmota). Navyše, takéto výrobky spájajú nekonečné množstvo rôznych techník, ako je drotárstvo, čipkárstvo, vyšívanie, a mnohé ďalšie. Poskytujú priestor pre experimentovanie a kreatívne tvorenie, bez predpísaných pravidiel.

Obchod Eshopstore sa vyznačuje vlastným štýlom a to prenáša aj do svojich výrobkov. V kolekcií Handmade môžete nájsť prevažne náramky, náušnice náhrdelníky a sety, pričom použité materiály sú bižutérny kov, drevo, korálky, sklo a príležitostne aj polodrahokami alebo kryštál.

Náušnice

Pri handmade výrobkoch vždy narazíte na neobvyklé kombinácie, ktoré po dlhom čase prídu do módy. Tak prečo si ich nezaobstarať skôr?

Keramika a folklórne vzory

Do módy momentálne prichádza využitie folklórnych vzorov. Na kabátoch, tričkách, kabelkách alebo bižutérii, slovenské vzory sa dajú využiť všade.

_vyrp11_664212316_1100-1100-true
Spojenie keramických korálok a kvetinového vzoru.

Drevo, kov, drevo, drevo…

Drevo je najlepším materiálom na výrobu doplnkov. Je alergicky nezávadné a ľahké, a preto je často volené aj výrobcami. Navyše sa dá pekne kombinovať či už zo zlatom alebo striebrom.

_vyr_633382683_304-304-true
Využitie drevených korálok zaisťuje noblesný vzhľad a minimálnu záťaž.

 

_vyr_62stiahnut-7
Ideálne pre naturálne typy.

Veselé detaily

Ručne vyrábaná bižutéria má často malé detaily, ktoré mäsovo vyrábané šperky nemajú.

_vyr_643288873_304-304-true-1
Malé čarodejnice na konci dotvárajú milý vzhľad náušníc. Vhodné na Halloween ale aj denné nosenie.

 

 

Náhrdelníky

Ak nemáte radi výrazné náušnice, tak môžete zaujať aj náhrdelníkom.

Krásne spojenie krajky a malého prívesku v tvare mačky.
Krásne spojenie krajky a malého prívesku v tvare mačky.

Metalický náhrdelník

Elegantný, jednoduchý a dokonale výrazný.

_vyrn_8142757898

Náramky

Spomienky na leto

Aká iná farba lepšie pripomenie krásy mora a morského pobrežia, ako modrá? Azúrová, tyrkysová, tmavomodrá a biela. Ich spojenie dokonale vyjadruje mnohofarebnosť morskej vody, pri ktorej ste trávili poslednú dovolenku.


_vyr_754212505_1100-1100-true-1

Bieločierna

Spojenie dvoch koncových farieb je nadčasovým spojením, ktoré nikdy nevýjde z módy.

_vyr_8182874090
Náramok Day & Night

Vintage štýl

Vintage štýl zaujal svoje miesto vo svete módy a aj v mnohých šatníkoch. Je veľmi obľúbený pre svoj nádych nostalgie a zároveň zabudnutých spojení rôznych farieb a materiálov.

_vyr_744212497_304-304-true
Filigránové korálky v bronzovej farbe hravo dopĺňajú hnedo-bronzové maličké korálky na plynulý prechod farbami z fialovej na žltú.

Sety

Sety sú ideálne ponuky. Často sa stáva, že si nakúpime náhrdelník, alebo náušnice, a potom ich nevieme zladiť s našimi ostatnými doplnkami. Pri sete máte o problém menej. Náhrdelník alebo náramok a náušnice vám zaistia perfektné spojenie.

_vyr_703382646_1100-1100-true-1
Opäť spojenie tyrkysových, drevených korálok a kovu. Ideálne pre naturálne typy.

Tajomná fialová

Fialová farba je spojením červenej a modrej farby. Čím sa pridá viac jednej, tým získame charakteristickejší oddtieň fialovej. Tým že je spojením dvoch výrazných farieb, je kombináciou aj ich vlastností – modrej farby pokoja, vzdialenosti, duchovna …a červenej farby pohybu, vášne, životnej moci, tepla, energie … Keďže v sebe spája vlastnosti natoľko extrémnych a rozličných základných farieb (horúce, studené …), pôsobí akosi tajomne. 

_vyr_68stiahnut-10

Čokoládová farba

Niet nad čokoládovú hnedú, ktorá nám pripomína najlepšiu sladkosť – čokoládu. Mnohý si na túto farbu netrúfnu, no tým, že je to príjemná, zemitá farba, hodí sa ku väčšinu typov pokožky.

_vyr_24264212478_1100-1100-true_vyrp13_24264212480_1100-1100-true

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *