čaj, povzbudzujúci čaj, čaj pre aktívnych, čaj pre psychickú úľavu

Vitamíny a minerály

Posted on Posted in Nezaradené

Čoskoro si budeme priať Šťastný a Nový rok plný zdravia a šťastia. Avšak iba vyslovené prianie nestačí. Musíme sa o svoje zdravie stále starať. 

Počas zimnej sezónny neprijímame dostatok vitamínov, čo sa prejavuje na našom zdraví. Imunitný systém slabne, sme viacej unavený a omnoho náchylnejší na choroby. Preto je veľmi dôležité telu pomáhať zo samoregeneráciou a bojom proti chorobám, prostredníctvom dopĺňania vitamínov a minerálov. Dá sa to dvoma spôsobmi. Prvá cesta je zvýšenie príjmu ovocia, zeleniny a pripravovanie jedál, ktoré nám zabezpečia potrebnú dennú dávku pomoci. Avšak k tomu si často musíme naštudovať čo a ako pripravovať, čo pridať, čo sa smie a naopak, čo nesmie variť… Zaberie to príliš veľa času. Preto je tu druhá možnosť – vitamínové prípravky vo forme tabletiek, alebo práškových nápojov, kde stačí pridať vodu. A práve takéto prípravky ponúka Activstar.

 

Zdravé nápoje

Unikátne nápoje, ktoré dodajú Vášmu telu potrebné vitamíny a minerály. Každý nápoj je určený na iné problémy a ich prevenciu.

Aktivbody

Ako názov naznačuje, tento nápoj je určený na ochranu a výžive pohybového ústrojenstva. Obsahuje látky ako vitamín D3 (vstrebávanie fosforu a vápnika), vitamín C  (ochrana tela pred infekciami, traumami a stresom) alebo MSM (má protizápalové pôsobenie a podporuje metabolizmus a funkčnosť kĺbovej chrupavky). Tento prípravok je vhodný či už pre športovcov, ktorý majú zvýšené zaťaženie kĺbov, alebo pre staršie osoby, ktorým by mohol pomôcť pri prevencii.

_vyr_3340activbody-malina-10-sackov

Aktiv

Vhodný na zvýšenie obranyschopnosti organizmu a aktivácii samoozdravovacích procesov. Obsahuje

Cordyceps (prírodné antibiotikum, neutralizátor rôznych jedov, antioxidant) ktorý pomáha pri prechladnutí, zápaloch dýchacích ciest, močových ciest a tiež pri obnove pečene a obličiek; Reishi ( spomaľuje proces starnutia buniek) ktorý ničí choroboplodné zárodky, má protizápalové a protialergické účinky. V Japonsku a Číne je zaradená do ako liečivo.

_vyr_3338activ-3-cokolada-e-sackov

Aktivdetox

Po sviatkoch je veľmi dôležité, aby sme telu pomohli sa zbaviť všetkých prebytočných a toxických látok, ktoré sme skonzumovali počas prázdnin. Aktivdetox  napomáha detoxikácii, očiste organizmu, pri odstraňovaní porúch trávenia a pri podpore imunity, pomocou látok ako Acai berry, čo je silný antioxidant, pomáha znižovať cholesterol,pôsobí regeneračne na cievne steny a zlepšuje ich elasticitu; Aloe vera, alebo mladý jačmeň, ktorý  obsahuje celú škálu živín potrebných pre rast, stavbu a fungovanie buniek jednotlivých tkanív,

 

_vyr_3339activdetox-10-sackov

 

Odrušovače

Dennodenne používame rôzne elektronické zariadenia, ktoré na nás pôsobia. Poznáte hrozby elektromagnetického žiarenia?

Elektromagnetické žiarenie je najintenzívnejšie pri zdroji, so vzdialenosťou jeho intenzita klesá. Po druhé, pôsobí len vtedy, keď je jeho zdroj, teda elektrický prístroj alebo zariadenie v prevádzke. Napätie medzi dvomi vodičmi totiž vytvára elektrické pole a prúd, ktorý týmito vodičmi preteká, vytvára magnetické pole.Len čo prístroj odpojíte od elektriny, prestane do svojho okolia vyžarovať elektromagnetické vlny.

Ak si chcete byť na 100% istý, že ste sa tomuto elektrosmogu unikli, môžete použiť odrušovače, napríklad Odrušovač na mobil alebo na počítač.

_vyr_3344elektromagneticka-rusicka-na-mobil

Iné produkty

Vazelína

Kozmetická bylinná vazelína zo zmesi ľevanduľe, harmančeka, mäty, eukalyptu, Aloe Vera, rozmarínu a nechtíka, ktorá je vhodná pre ochranu, zvláčnenie a premastenie pokožky rúk, nôh, pier ale aj intímnych partií. Je k pokožke veľmi jemná a nedráždi.

_vyr_3347bylinna-vazeina-150-ml

Aktiv Sprej

Aktiv sprej má protizápalové účinky, antibakteriálne, protialergické a regeneračné vlastnosti. Vďaka rýchlemu procesu vstrebania a zanechania príjemného nemastného pocitu, je veľmi populárny. Navyše je vhodný ako repelent.

_vyr_3348activbdy-sprej-115-ml

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *