Kožené hodinky, hodinky s dvojeným remienkom, Hodinky s koženým remienkom

Zamerané na hodinky

Posted on Posted in Darčeky, Móda

Tak ako oblečenie aj hodinky majú svoje trendy. Hlavne tie ženské. Farby, materiály, veľkosti, prevedenia… Či už rady udávate módne trendy,  extravagantné, či naopak, jemné a nenásilné kúsky, pre každú sa nájde ten pravý a štýlový trend. A navyše tieto trendové hodinky sú výborným darčekom pre ženu v roku 2016 😉

Farby

Tomuto roku dominujú viaceré farby. Od sofistikovaných, tmavých farieb ako je čierna, námornická modrá alebo čokoládová hnedá, cez jemný pastel a neutrálne farby ako mätová, ruženinová, béžová a vždy módna biela. Tiež sa nezabúda na milovníkov výraznejších farieb. Pre nich je tento rok pripravená farebná škála žltej, ružovej, fialovej, oranžovej a červenej.

čierne náramkové hodinky, jednoduché čierne náramkové hodinky biele náramkové hodinky, jednoduché biele náramkové hodinkyhnedé náramkové hodinky, jednoduché hnedé náramkové hodinky

Čierne hodinky
Béžové hodinky
Čokoládovohnedé hodinky

Trendové remienky

Náramkové hodinky nemusia mať iba typický, kožený alebo kovový remienok v tmavých farbách. Presne toto je tohtoročným cieľom mnohých návrhárov hodiniek. Snažia sa rozbiť tento názor vytvorením hneď niekoľkých trendov:

  • Nahraďte typické hnedé alebo čierne kožené remienky za remienky v žiarivých farbách. Od vášnivej červenej až po fialovú, výberu farieb sa hranice nekladú.

Hodinky s červeným remienkom, náramkové hodinky s červenými remienkom
Hodinky s červeným remienkom

  • Zdvojený remienok vo výrazných farbách, alebo naopak, nenápadných pastelových farbách, je tiež nový trend roku 2016.

Kožené hodinky, hodinky s dvojeným remienkom, Hodinky s koženým remienkom
Hodinky so dvojeným koženým remienkom

  • Výrobcovia hodiniek s koženými remienkami sa pohrali aj so samotným vzhľadom remienku: textúrované, zvieracie vzory, vyšívané a mnoho ďalších.
  • Spojenie zlatej a striebornej už dávno nie je tabu, práve naopak, vhodnou kombináciou dokážu vytvoriť štýlovú ozdobu nie lej hodiniek, ale celého vašeho outfitu.

Naspäť k začiatkom

Po rôznych kombináciách materiálu, veľkostí a cenových dostupností, sa tvorcovia vracajú ku klasikám. Zahŕňa to:

  • Petite veľkosti hodiniek: V roku 2016 sa vraciame k malým a elegantným, ženským hodinkám. Veľkosti v rozmädzí 21 milimetrov až 33 mm, doprevádzané s tenkými remienkami zažívajú svoj comeback po dlhej perióde ženských hodiniek v pánskom štýle a veľkostiach.
  • Nerezová oceľ: Nerezová oceľ bola, je a vždy bude jeden z top materiálov vhodných na akékoľvek módne doplnky, pre jeho antialergénne vlastnosti a príjemný, jednoduchý, ale zato elegantný vzhľad.
  • Jednoduchosť: Tento rok je jednoduchosť ultimátne riešenie. Jednoduché hodinky v jednoduchých obaloch, s moderným dizajnom, čisté a  minimalistické plochy a len holé základy spĺňajú definíciu jednoduchosti.

 

Ďalšie trendy

  • Vytvor si vlastné hodinky: Máte vysnívané hodinky, no nikdy ste ich nenašli v obchodoch? Teraz je ten správyn čas. Tento rok viaceré spoločnosti ponúkajú možnosť vytvorenia si vlastných hodiniek. Skombinujte si svoje obľúbené farby, materiál, rozhodnite si o správnej veľkosti ciferníka, použitie čísel a celkovú dekoráciu vnútra a vonkajších častí svojich budúcich hodiniek, a budete mať zaručené, že budete vlastniť originálny kúsok, ktorý sa nebude dať nájsť nikde inde na svete.
  • Smart hodinky: Novinka, ktorá bola predstavená tento rok si hneď získala mnoho mužských a ženských fanúšikov. A niet sa čomu čudovať. Bezdrôtová, nositeľná technika, v správnej veľkosti dokáže skombinovať užitočnosť a eleganciu, a tak vytvoriť  nový módny kúsok.

Viacej produktov nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *